Ödüllerimiz

2019-2020

Dönem Başkanı : Melis Uzşen
Süper Kulüp Ödülü
En İyi Kulüp Hizmetleri Projesi Ödülü “Gece Pikniği”
En İyi Meslek Hizmetleri Projesi Ödülü “Geleceğini Yönlendir”
Pandemi Komitesi Ödülü
Yarıyıl Değerlendirme Zirvesi Ev Sahibi Ödülü
Kulüp Hizmetleri Komitesi Ödülü
Meslek Hizmetleri Komitesi Ödülü
Uluslararası Hizmetleri Komitesi Ödülü
Toplum Hizmetleri Komitesi Ödülü
Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komitesi Ödülü
Rotary Ailesi Hizmetleri Komitesi Ödülü
2019/2020 Rotary Citation With Gold Distinction
2019/2020 MedNature Ödülleri İlk 5

2018-2019

Dönem Başkanı : Kerem Küçükvural
İlham Kaynağı Kulüp Ödülü Dördüncüsü
Bu Hafta Değil Her Hafta Projesi Geliştiricisi

2017-2018

Dönem Başkanı : Ayşe Orçun
En İyi İkinci Rotaract Kulübü Ödülü
Örnek Rotaract Kulübü Ödülü
En İyi Toplum Hizmet Projesi Ödülü
En İyi Grup Projesi Ödülü
Toplum, Meslek, Uluslararası, Bilişim ve Kulüp Hizmetleri Komite Ödülleri

2017-2018

Yılın Rotaractörü Ödülü: Ali Can Kahyaoğlu

2016-2017

Dönem Başkanı : Aydın Yapan
Bölge Rotaract Temsilcisi Özel Ödülü
En İyi Uluslararası Hizmetler Projesi Ödülü
En İyi Bilişim Hizmetleri Projesi Ödülü
En Yaratıcı Rotaract Projesi Ödülü
En İyi Grup Projesi Ödülü
Toplum, Meslek, Uluslararası, Bilişim ve Kulüp Hizmetleri Komite Ödülleri

2016-2017

Hobi Grubu Başkanı : Ozan Karakaya
En İyi Hobi Grubu Ödülü

2015-2016

Dönem Başkanı : Duygu Ersin
En İyi Rotaract Kulübü Ödülü
Toplum, Meslek, Uluslararası, Bilişim ve Kulüp Hizmetleri Komite Ödülleri

2014-2015

Dönem Başkanı : Utku Turan
En İyi Rotaract Kulübü Ödülü
En İyi Meslek Hizmet Projesi Ödülü
En Yaratıcı Rotaract Projesi Ödülü
Toplum, Meslek, Uluslararası, Bilişim ve Kulüp Hizmetleri Komite Ödülleri

2012-2013

Dönem Başkanı : Öznur Ecemiş
Bölge Rotaract Temsilcisi Özel Ödülü
En İyi Kulüp Hizmetleri Projesi Ödülü
En İyi Kurumsal Tanıtım ve Basın Çalışması Ödülü
Toplum, Meslek, Uluslararası, Bilişim ve Kulüp Hizmetleri Komite Ödülleri

2011-2012

Dönem Başkanı : Pelin Tayanç
Bölge Rotaract Temsilcisi Özel Ödülü
Toplum, Meslek, Bilişim ve Kulüp Hizmetleri Komite Ödülleri

2007-2008

Dönem Başkanı : Ece Kayacan
Toplum ve Kulüp Hizmetleri Komite Ödülleri

2000-2001

Dönem Başkanı : Cansu Hayım
Bölge Rotaract Temsilcisi Özel Ödülü
Üstün Hizmet Ödülü
Türkiye Ulusal Rotaract Komitesi Aile Planlama Proje Birinciliği

1999-2000

Dönem Başkanı : Binnur Akıneri
Üstün Hizmet Ödülü

1998-1999

Dönem Başkanı : Hasan Demirci
Başarılı Rotaract Kulübü Ödülü
Gelişen Rotaract ve Rotaract’ ta Yeni Boyut Ödülü

1997-1998

Dönem Başkanı : Serra Manisalı
Örnek Hizmet Ödülü

1996-1997

Dönem Başkanı : Kayhan Aydın
Örnek Hizmet Ödülü

1995-1996

Dönem Başkanı : Hakan Pekin
Örnek Hizmet Ödülü